TARİHÇE

Aydın Trafo Makine ve Sanayi A.Ş.

1960 yılında kaynak makinası imalatına başlayan ve çanta kaynak makinası ile ilklere imza atan firmamız 57 yıllık iş hayatına 1977 yılında pistonlu hava kompresörü,1998 yılında vidalı hava kompresörü, 2004 yılında da yüksek basınçlı yıkama makinesi ve endüstriyel vakum makineleri üretimini de bünyesine katarak devam etmektedir.

Bugün İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde 7.500 m2 si kapalı, toplam 10.000 m2 alan üzerine kurulu, modern üretim teknolojisi ile donatılmış üretim tesisimiz yıllık 24.000 adet makine üretim kapasitesine sahiptir. Kurulduğu günden itibaren yatırımlarına devam eden istikrarlı ve kalıcı büyümeden yana bir yönetim anlayışını ilke edinen firmamız markalaşma sürecini tamamlamış ve sektörde güvenilir bir marka olduğunu kanıtlamıştır.

Gelecek planlamasını başarıyla gerçekleştiren firmamız yurtiçindeki 500’ün üzerinde bayisi ve satış noktalarıyla iç piyasada haklı bir pazar payının yanında, dağıtıcı kanallarıyla aralarında Romanya, Fransa, Slovakya, Azerbaycan, Fas, Güney Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri’nin de bulunduğu 36 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Firmamız 2000 yılında bu yana Tuv Rheinland firmasından DIN-EN-ISO 9001-2008 belgesi ve 2004 yılında dünyanın önde gelen kalite değerlendirme kuruluşlarından Breau Veritas firmasından CE onay belgesi almıştır. Ayrıca 2001 yılından beri Rusya Gost-R belgesi ve Romanya Iscır belgelerine de sahiptir. Aydın Trafo Makine ve Sanayi A.Ş. müşteri ihtiyacına göre çözüm odaklı yönetim stratejileri sonucu, müşteri memnuniyetini tamamlamak için, Türkiye genelinde 100’ün yetkili teknik servisi ile satış sonrası bakım hizmetleri anlamında, hızlı çözümler sunmaktadır.

Aydın Trafo Makine ve Sanayi A.Ş. müşteri ihtiyacına göre çözüm odaklı yönetim stratejileri sonucu, müşteri memnuniyetini tamamlamak için, Türkiye genelinde 100’ün üzerinde yetkili teknik servisi ile satış sonrası bakım hizmetleri anlamında, hızlı çözümler sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Küresel basınçlı hava endüstrisinde dünya markaları arasında lider bir oyuncu olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yüksek teknolojiyle üretmeye odaklandığımız ürünlerimizle,
yenilikçi, yüksek kaliteli ve verimli çözümleri zamanın gelişimine göre uygulamaya devam etmektir.

HEDEFİMİZ

Daha verimli tasarımlar, güvenilir ürünler, tüm ihtiyaçlara cevap verebilen geniş ve doğru bir ürün yelpazesi ve uygun maliyetle kaliteli üretim yapmaktır.

Ürün ve hizmetlerimizle; iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın geleceğinin şekillendirmekte rol almayı hedefliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetine odaklı,
sürekli iyileştirmeyi hedefleyen, kaliteden asla ödün vermeyen, çevreye duyarlı bir dünya şirketi olmaya devam etmektir.

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile kendini sürekli yenileyen firmamız, standartlara uygun, güvenli, estetik görünümlü, müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda ürünler üretmek ve müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yöneten bir kalite yönetim sistemi oluşturmak kalite politikamızdır.

Yüksek Kalite Standartları

Yüksek kalite standartlarındaki ürünleri ile; Dünyanın önde gelen firmalarına çözümler üreterek, uluslararası geçerli belge ve sertifikalarla kalitesini tescillemiştir.

Deneyim ve Teknoloji

Kompresör ve Yıkama Makinaları sektöründe, yüksek hassasiyete sahip son teknoloji tezgâhların dahil olduğu kapsamlı ve yüksek kapasiteli makinelere ve teknolojiyi büyük bir ustalıkla kullanan bir ekibe sahiptir.

Güven önemlidir

Kendi tezgâhlarında ürettiği yüksek basınçlı hava tankları ve alt parçaların montajıyla bitmiş ürüne giden yolculuğunun her aşamasında, kalitesiyle, güven veriyor.

İSG VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

  • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemimizi uygulamak ve sürekli iyileştirmek,
  • İş sağlığı ve güvenliği mevzuatı ile idari düzenlemelere uymak, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak,
  • İş kazaları ile meslek hastalıklarını önlemek,
  • Çevre mevzuatı, idari düzenlemeler ve sektörel yükümlülüklere uymak, doğal kaynakların verimli kullanımını sağlamak, çevrenin korunmasına özen göstermek,
  • Atıkların kaynağında azaltılması ve ayrılarak maksimum geri dönüşümünü sağlamak,
  • Faaliyetlerimizin çevreye ve insan sağlığına olan etkilerini kontrol altında tutmak,
  • Yeni yatırım ve projelerde çevre ve iş sağlığı güvenliği faktörünü göz önünde bulundurmak,
  • İş sağlığı ve güvenliği ve çevre konusunda çalışanlarımızı bilinçlendirmek, bilgilendirmek ve motivasyonunu sağlamak

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımızın beceri ve yetkinliklerini, ekip çalışmasını ve takım ruhunu ön plana çıkarmak, performanslarını arttırmak çağdaş ölçütlerde herkesi eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir.

KURUMSAL

Dünü
Bugünü

Bugün İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 7.500 m² kapalı, toplam 10.000 m² alan üzerine kurulu modern üretim teknolojisi ve makine parkuru ile donatılmıs üretim tesisimiz yıllık 24.000 adet makine üretim kapasitesine sahiptir. Kurulduğu günden itibaren yatırımlarına devam eden ve istikrarlı büyümeden yana bir üretim anlayışını ilke edinen Aydın Trafo Kompresör, bugün markalaşma sürecini tamamlamış ve sektörde güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Aydın Trafo Kompresör, 2000 yılında TÜV Rheinland’dan (Almanya) DIN EN ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi ve 2004 yılında dünyanın önde gelen belgelendirme kuruluslarından Bureau Veritas’tan (Fransa) CE Uygunluk Belgesi almıstır. Ayrıca 2001 yılından beri Rusya için GOST-R belgesine de sahiptir.

ŞİRKET PROFİLİ