Loading

Dünya Standartlar Günü Kutlu Olsun

Kalitenin sürekliliğini sağlamak için standartları korumak gerekir. Bu aynı zamanda sürdürülebilir çevre için de önemli bir konu. Çünkü standartları korumak, üretim süreçlerini geliştirmesinin yanında, atıkları da azaltarak çevrenin korunmasına da katkı sağlar. Çevreye sağladığı katkının yanında standardizasyon ekonomik olarak da kalkınmanın temelini oluşturur. Globalleşen pazar, yoğun rekabet koşullarını da beraber getirdi. Bu nedenle, standartlarımızı ve kalitemizi korumak artık daha da önemli... 

Aydın Trafo olarak, bugün İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde 7.500 m2 si kapalı, toplam 10.000 m2 alan üzerine kurulu, modern üretim teknolojisi ile donatılmış üretim tesisimizde, standartlarımızı koruyarak ve geliştirerek, yıllık yaklaşık 7000 adet hava kompresörü üretiyor ve 36 ülkeye ihracatını yapıyoruz. 

Gerek sürdürülebilir çevre, gerekse ülke ekonomimiz için bizim gibi sanayi sektöründe faaliyet göstermekte olan işletmelere önemli görevler düştüğünün bilinciyle, tüm müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin dünya standartlar gününü kutlarım.

paylaş

WhatsApp ile Ulaşın
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım